EN ISTANBUL SON DAKIKA SıRLARı

En istanbul son dakika Sırları

En istanbul son dakika Sırları

Blog Article

Ekiplerimiz KYK yurtları ve toplanma alanlarında vatandaşlarımıza payanda verecek" mesajını paylaştı.

Yozgat'ta DEAŞ'ın kritik adı yapmacık zeka teknolojisi sebebiyle yakalandıYozgat'ta sentetik zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda 8 DEAŞ'lı yıldırıcı film gibi bir operasyonla yakalandı. Peki yakalanan eleştiri adlar kimler? Bu ameliyat illet bu kadar önemli? Detaylar ortaya çıktı.

Kelleakşehir Şehir Zanaat Merkezi yakında hizmete açılıyorBaşakşehir Şehir Sanat Merkezi yakında hizmete açılıyor

İstanbul'da garson olarak çkızılışan bir koca için yakınları kayıp ilanı verdi. Yapılan çkırmızıışma sonucunda garsonun İranlı 4 koca tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı.

Yargıevi heyeti, şehremaneti araçlarının amacına makul kullanıldığını belirterek Pekdaş'ın beraatine hüküm verdi.

Meteoroloji'nin son dakika esinti durumu raporuna göre İstanbul'da etkin olan kar yağışı yerini evetğmura buzakıyor. İstanbul ve çevresinde bugün ve ferda rahmet beklenirken sıcaklıklar batı kesimlerinde 1 ila 3 tabaka artacak.

"Halk binalarıyla alakalı tespitler bünyeldı. Umum binalarında şu anda kayda kıymetiharbiye hasar yok. Ufak tefek birtakım çatlakları arkadaşlar ilk andan itibaren tespit etmeye başladı. Zaten riskli olan binalarla ilgili Çaşama, Şehircilik ve İklim Bileğişçilikikliği Bakanlığımız muktezi tespitleri mimariyor.

"Yaklaşık 30'un üzerinde yaralı lafız konusu daha önce verdiğimiz veri çerçevesinde bir yaralımız güç. Bolu'da da atlama suretiyle bir yaralımızın leğen kemiği melez. Herhangi bir hayati tehlikesi namevcut lakin Düzce'deki dertlinın hayati tehlikesi var. Depremin başüstüneğu 04.08'den itibaren Sayın Cumhurbaşkanımıza aralıklı olarak olgun sunma ettik. Hem 4,5 hem ondan sonraki sakat saatlik süreler içerisinde.

Şu ana denli bir bunaltıcı hasarlı yapı ile alakadar suç duyurusu yahut bildirim gelmediğini vurgulayan Vekil Soylu, yapmış oldukları taramalarda da böyle bir sonuca şu anda ulaşmadıklarını bildirdi.

Arjantin katlaşmasında sebebiyleü adeta dağılmıştı! Suudi topçu hastaneden son halini paylaştı

Meydana getirilen fiziki ve yol çallıkışmada şüphelinın bağlantıının evetğu sabitleme edilen 21 adrese operasyon düzenlendi. Meydana getirilen operasyonda 46 şüpheli yakalanarak gözaltına allıkındı.

Bakan Karaismailoğlu'ndan Hat İstanbul açıklaması Kılıçdaroğlu: Çılgın projelere ihtiyacımız nanay

İstanbul'da son yağmurlarla birlikte baraj doluluk oranlarının yüzde 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en az 9 kamer yeteceği belirtiliyor. Meteoroloji bugün Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun ali kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a ağır kar uyarısında bulundu. İşte 18 Şubat perşembe hava durumu raporu...

Yaşanması belkili asayiş vakalarına karşı da lazım bütün güvenlik tedbirlerimizi aldık" ifadelerine mevzi verildi.

Birfena ilde hissedilen Düzce merkezli sarsıntının ardından vatandaşların toplandığı yerde yapıt fail Habertük TV'ye konuşan istanbul en son haber depremzede bir vatandaşın yaşadığı tehlike adeta sözlerine yansıdı.

Report this page